تبلیغات
♣♣♣ سوادآموزان گرامی:خداراشکرمی کنیم که شماباخواندن ونوشتن و روخوانی قرآن کریم آشناشدید.ازحضورشمادربرنامه ی سوادآموزی تشکّرمی کنیم وامیدواریم که این حضور ادامه داشته باشد وسوادآموزی را ادامه دهیم تابه طورکامل بتوانیم بخوانیم،بنویسیم وقرآن رابه عنوان یک مسلمان روان بخوانیم ♣♣♣ گسترش فرهنگ سوادآموزی - بازدید از خانواد ه های معظم شهدابه گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی روز گذشته و درادامه برنامه  بازدید از خانواد ه های معظم شهدای هشت سال دفاع مقدس،  آقای باقرزاده به همراه دو نفر از اعضای  فرماندهی بسیج پایگاه مقاومت شهید بهشتی از خانواده شهید سید حسین موسویان بازدید  بعمل آورد.

این شهید والامقام از شهدای جانباز هشت سال دفاع مقدس می باشد. شهید موسویان بعد از تحمل  سالها رنج جراحت شیمیایی  در سال 1388 به مقام رفیع شهادت نایل آمده است .

در این بازدید که در منزل مادر گرامی شهید موسویان انجام شد ، باقرزاده فرمانده پایگاه مقاومت شهید بهشتی و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی  به مقام شامخ و رفیع شهدای  هشت سال دفاع مقدس اشاره نمود و از رشادت ها و مجاهدت های شهدا، جانبازان و ایثار گران تجلیل کرد .

وی همچنین از خانواده های معظم شهدا که در خلق حماسه ی هشت سال دفاع مقدس به عنوان یک برگ زرین در تاریخ معاصر کشور  نقش بی بدیلی از خود به نمایش گذاشتند ، نیز تجلیل کرد .

در ادامه  آقای داود یعقوبی یکی از  همرزمان شهید موسویان از خاطرات و ویژگی های دوست  شهید خود  مطالبی را بیان نمود و یاد و خاطره همرزمان خویش را گرامی داشت .


تاریخ : 1393/10/23 | 08:53 ب.ظ | نویسنده : حسن رضا ترابی | نظرات

امام خمینی


گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی