تبلیغات
♣♣♣ سوادآموزان گرامی:خداراشکرمی کنیم که شماباخواندن ونوشتن و روخوانی قرآن کریم آشناشدید.ازحضورشمادربرنامه ی سوادآموزی تشکّرمی کنیم وامیدواریم که این حضور ادامه داشته باشد وسوادآموزی را ادامه دهیم تابه طورکامل بتوانیم بخوانیم،بنویسیم وقرآن رابه عنوان یک مسلمان روان بخوانیم ♣♣♣ گسترش فرهنگ سوادآموزی - جلسه مقاومت بسیج سوادآموزی:به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی و فرماندهی مرکز مقاومت  شهید بهشتی سازمان نهضت سواد آموزی این نشست  ادامه جلسات  ماهانه فرماندهان مراکز پایگاه های مقاومت  معاونت ها و  سازمان های وابسته به وزارت آموزش و پرورش است . خاطر نشان می سازد این نشست به دعوت آقای باقرزاده فرمانده پایگاه بسیج سازمان نهضت سواد آموزی به منظور ارائه گزارش از   کم و کیف فعالیت های انجام شده  در 9 ماه گذشته سال 1393 صورت گرفته است .

در ابتدای جلسه  قاسمی یکی از اعضای شورای فرماندهی مقاومت بسیج به شرح یکی از خطبه های حضرت علی (ع) در نهج البلاغه پرداخت . وی با اشاره به خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد  امام علی (ع) در صدر اسلام  ، خطاب  به حاضرین  بیان داشت  : بسیجیان باید با اقتدا به مولای خود  در همه ی  اوقات و لحظات با کسب بصیرت  لازم  ، تابع محض فرمانده خود بوده و  ولیّ زمان خود را دربر هه های  دشوار تاریخ همراهی نمایند .

در ادامه دکتر هژبری  فرمانده بسیج پایگاه مقاومت  وزارت آموزش و پرورش  ضمن تبریک هفته وحدت و ولادت پیامبر اکرم و  امام جعفر صادق (ع) ،  از اقدامات آقای باقرزاده  در تمهید مقدمات جلسه  تشکر نمود و در باره فضیلت های حضرت محمد (ص) به ایراد سخن پرداخت. وی هفته وحدت را  یک فرصت مناسب برای تحکیم ارتباط بین مسلمانان و مایوس نمودن دشمنان اسلام دانست .

باقرزاده معاون وزیر و فرمانده  پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی  به عنوان سخنران  بعدی نشست به ارائه گزارش  برنامه ها ،فعالیت ها و اقدامات سازمان در 9 ماه گذشته سال 1390 پرداخت و اعلام کرد : پایگاه مقاومت شهید بهشتی  از بدو تاسیس خود از سال 1376 با داشتن 140 عضو فعال از 149 نفر پرسنل  خود ،  بیشترین درصد عضو فعال را در بین مراکز پایگاه های مقاومت به خود اختصاص داده است .

فرمانده پایگاه شهید بهشتی  ضمن ارائه گزارش  تشریحی  خود درباره ی  فعالیت های پایگاه  مقاومت بسیج شهید  بهشتی  بیان نمود :  این پایگاه   با توجه به سیاست گذاری های انجام شده ، اقدامات خود را در محور هایی مانند برنامه ریزی برای بصیرت افزایی اعضاء ،برنامه های فرهنگی و تربیتی ، ورزش و سلامت  ، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ،برگزاری  مناسبات و ایام الله ، جذب و آموزش نیرو  انسانی متمرکز نموده است .

وی در ادامه با اشاره به ضرورت تبیین  شعار های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و فرهنگ سازی در این زمینه افزود : سازمان نهضت سواد آموزی سعی نموده در هر سال با در نظر گرفتن منویات معظم له  اقدام به تولید و چاپ کتب در باره شعار سال و  برگزاری مسابقه در بین مخاطبان خود  در سطح کشور نماید .

نشست  با بررسی دستور جلسه و تبادل نظر اعضا در باره موضوعات  مهم روز ادامه پیدا کرد و با توجه به تقارن اقامه نماز ظهر و عصر با سخنرانی  دکتر هژبری  در جمع نمازگزاران  نماز خانه سازمان به کار خود پایان داد .تاریخ : 1393/10/14 | 02:15 ب.ظ | نویسنده : حسن رضا ترابی | نظرات

امام خمینی


گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی