تبلیغات
♣♣♣ سوادآموزان گرامی:خداراشکرمی کنیم که شماباخواندن ونوشتن و روخوانی قرآن کریم آشناشدید.ازحضورشمادربرنامه ی سوادآموزی تشکّرمی کنیم وامیدواریم که این حضور ادامه داشته باشد وسوادآموزی را ادامه دهیم تابه طورکامل بتوانیم بخوانیم،بنویسیم وقرآن رابه عنوان یک مسلمان روان بخوانیم ♣♣♣ گسترش فرهنگ سوادآموزی - پیام تبریک مدیرکل آموزش وپرورش:

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی امروز با صدور پیامی هفتم دیماه سالروز تاسیس سوادآموزی را به تمامی سخت کوشان عرصه تعلیم وتربیت تبریک گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی در متن پیام عباس لامعی آمده است:

سواد آموزی به فرمان حضرت امام خمینی (ره) از یک حرکت عظیم فرهنگی بود، که به نهضتی فراگیر تبدیل شد و از آن پس در شمار مقدس‌ترین آرمانهای انقلاب اسلامی در آمد. به حتم، چنین آرمان مقدسی، شایستگی آن را دارد که در کنار مهم‌ترین اهداف و برنامه های معجزه قرن، یعنی انقلاب شکوهمند اسلامی بنشیند و سطری طلایی در کارنامه نهضت اسلامی در جهان معاصر باشد.               

 این جانب فرا رسیدن هفتم دی ماه، سالروز تاسیس نهضت سوادآموزی را به تمامی سخت کوشان عرصه تعلیم وتربیت به ویژه همکاران عرصه سواد آموزی در خراسان جنوبی تبریک و تهنیت عرض می کنم و امیدوارم خداوند متعال نام همه ما را در صف معلمین بنگارد.تاریخ : 1393/10/7 | 10:07 ب.ظ | نویسنده : حسن رضا ترابی | نظرات

امام خمینی


گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی