تبلیغات
♣♣♣ سوادآموزان گرامی:خداراشکرمی کنیم که شماباخواندن ونوشتن و روخوانی قرآن کریم آشناشدید.ازحضورشمادربرنامه ی سوادآموزی تشکّرمی کنیم وامیدواریم که این حضور ادامه داشته باشد وسوادآموزی را ادامه دهیم تابه طورکامل بتوانیم بخوانیم،بنویسیم وقرآن رابه عنوان یک مسلمان روان بخوانیم ♣♣♣ گسترش فرهنگ سوادآموزی - جزئیات هفته نهضت سواد آموزی: رئیس سازمان نهضت سوادآموزی جزئیات برنامه های هفته نهضت سواد آموزی را اعلام کرد و گفت: این برنامه ها از 6 دی ماه به مدت یک هفته برگزار می شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی  و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از پانا، علی باقرزاده افزود:

6 دی ماه: روز سوادآموزی و رسانه‌های جمعی است که در این روز نقد و بررسی دستاوردهای سودآموزی انجام می شود.

7دی ماه: روز سوادآموزی و تجدید میثاق با آرمان‌های امام(ره) و مقام معظم رهبری - دیدار با مراجع عظام تقلید و دیدار با مسئولین استانی و منطقه‌ای و ارائه گزارش از فعالیت‌های سوادآموزی انجام می شود.

8دی ماه : روز سوادآموزی ، اقتصاد و فرهنگ در پرتو عزم ملی و مدیریت جهادی نام دارد که برگزاری مسابقه انشاء‌نویسی سوادآموزان دوره انتقال با موضوع «فرهنگ؛ اقتصاد؛ مدیریت جهادی و مدیریت آب در کشور»، توزیع کتاب‌های مسابقه کتابخوانی با موضوع شعار سال برای سوادآموزان دوره تحکیم و انتقال و اجرا در یکی از روزهای دهه مبارک فجر و برگزاری نشست‌های تخصصی با دعوت از صاحبنظران و استادان دانشگاه برای ایراد سخنرانی درباره اثرات سواد و تأثیرات آن در اقتصاد و زندگی افراد از جمله برنامه های این روز است.

9 دی ماه : به نام سوادآموزی ، بصیرت و میثاق با ولایت و رهبری نام گذاری شده است. برگزاری نمایشگاه از نوآوری‌های مدیران مدارس در سوادآموزی اولیای بی‌سواد دانش‌آموزان، میزگرد تخصصی تبیین نقش سواد و سطح تحصیلات اولیاء در پیشرفت تحصیلی فرزندان از جمله برنامه های این روز هستند.

10 دی ماه : روز سوادآموزی ، مشارکت‌های بین بخشی است و تجلیل از فعالان سوادآموزی، رابطین دستگاه‌های مشارکت‌کننده، تجلیل از چهره‌های موفق، مدیران مدارس، آموزش‌دهندگان، ‌بازنشستگان و کارکنان نمونه که بیشترین فعالیت و مشارکت را با سوادآموزی دارند انجام می شود.

11 دی ماه : با نام سوادآموزی و شهدای عرصه سوادآموزی است که برگزاری مراسم تجلیل از شهدای سودآموزی با عنوان« پرواز سرخ» «زیارت مزار شهدای نهضت سودآموزی و دیدار و تکریم خانواده معظم شهدا» و تکمیل و جمع‌آوری اطلاعات طرح سرگذشت شهدای نهضت سوادآموزی از برنامه های این روز هستند.

12 دی ماه : روز سوادآموزی در سایه فرهنگ نماز و انتظار است که حضور مسئولین و کارکنان سوادآموزی در مراسم وحدت بخش و عبادی سیاسی نماز جمعه پیش بینی شده است.تاریخ : 1393/10/6 | 08:05 ب.ظ | نویسنده : حسن رضا ترابی | نظرات

امام خمینی


گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی