تبلیغات
♣♣♣ سوادآموزان گرامی:خداراشکرمی کنیم که شماباخواندن ونوشتن و روخوانی قرآن کریم آشناشدید.ازحضورشمادربرنامه ی سوادآموزی تشکّرمی کنیم وامیدواریم که این حضور ادامه داشته باشد وسوادآموزی را ادامه دهیم تابه طورکامل بتوانیم بخوانیم،بنویسیم وقرآن رابه عنوان یک مسلمان روان بخوانیم ♣♣♣ گسترش فرهنگ سوادآموزی - مردان ،به سوادآموزی افتخارکنید:

 برخی از افراد بیسواد بویژه مردان از شرکت در کلاس های سواد آموزی خجالت می کشند، این معضل در بین زنان کمتر است، لذا باید با فرهنگ سازی کاری کرد، که هیچ فردی بیسوادی از حضور در این کلاس ها شرمنده نشود.

 هر چقدر مردم سواد بیشتری داشته باشند، بیشتر به خطر استکبار و دشمنان نظام اسلامی و همچنین توطئه ها و ترفندهای آنها پی می برند.

بنابراین باتوجه به سخن حضرت امام خمینی در خصوص پرهیز از کاغذ بازی و برداشتن تشریفات اداری  بایدبرای مبارزه با بیسوادی ، همه تسهیلات و امکانات لازم برای تحقق امر سواد آموزی بیسوادان فراهم شود.

امروزه در دنیا دیگر به کسی که تنها با حروف الفبا آشنایی دارد با سواد اطلاق نمی شود بلکه با سواد کسی است، که به وسایل ارتباط جمعی از جمله مانند رایانه آشنایی داشته باشد.

 امروز حتی یک کودک هم با وسایلی مانند لب تاپ و تبلت آشنایی دارد و چه بسا والدین و بزرگترها باید از او کار کردن با این وسایل را یاد بگیرند.

 باید نسبت به باسواد شدن افراد 6 تا 9 سال به عنوان گروه سنی واجب التعلیم نیز توجه کافی صورت گیرد، چرا که اگر در این سن افراد باسواد نشوند امکان تحصیل آنها به صورت معمول در مدارس امکانپذیر نیست.

برای نایل آمدن به این هدف، همه باید با همکاری یکدیگر ، نهضتی را در جامعه ایجاد کنیم .تاریخ : 1393/09/16 | 05:06 ب.ظ | نویسنده : حسن رضا ترابی | نظرات

امام خمینی


گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی