تبلیغات
♣♣♣ سوادآموزان گرامی:خداراشکرمی کنیم که شماباخواندن ونوشتن و روخوانی قرآن کریم آشناشدید.ازحضورشمادربرنامه ی سوادآموزی تشکّرمی کنیم وامیدواریم که این حضور ادامه داشته باشد وسوادآموزی را ادامه دهیم تابه طورکامل بتوانیم بخوانیم،بنویسیم وقرآن رابه عنوان یک مسلمان روان بخوانیم ♣♣♣ گسترش فرهنگ سوادآموزی - مسابقه انشا نویسی دوره انتقال:
باسمه تعالی
با صلوات بر محمد و آل محمد (ص)   در راستای اجرای بخشنامه ی مربوط به برنامه های  نکوداشت  هفته سواد آموزی  به شماره 2687/1/2/93 مورخ 4/9/93 ، به این وسیله دستورالعمل برگزاری مسابقه انشاء نویسی ویژه سوادآموزان دوره ی انتقال موضوع  روزشمار  دوشنبه هفته مذکور در مورخ8 /10/93 ، تحت عنوان  سوادآموزی و  اقتصاد و فرهنگ در پرتو عزم ملی و مدیریت جهادی، به شرح زیر ابلاغ می گردد : 

الف )  موضوع مسابقه

       باتوجه به اینکه سال جاری توسط مقام معظم رهبری مزین به نام « اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی»شده است. موضوع مسابقه با در نظر گرفتن شعار سال (فرهنگ سازی رفتاری و اقتصادی) با محوریت موضوع « آب » خواهد بود. لذا آموزش دهندگان کلاسهای دوره انتقال نسبت به سوادآموزان برای نگارش انشاء در قالب یکی از محورهای زیر اقدام نمایند:

1-     کشور ما ایران در منطقه کم باران قرار دارد . چگونه می توانیم در مصرف آب صرفه جویی و از آن بهتر استفاده کنیم؛

2-    اسراف در مصرف آب از نظر اسلام حرام است راه های جلوگیری از آن را بنویسید؛

3-   آب یکی از نعمت های خداوندی است اهمیت آب را درزندگی موجودات زنده بنویسید؛

4-    سایر موضوع های مرتبط به تشخیص اداره کل استان یا اداره شهرستان

ب ) زمان اجرای مسابقه

     زمان اجرای مسابقه در هفته سوادآموزی برابر تقویم ارائه شده در دستورالعمل مربوط از تاریخ 6/93/10 لغایت 12/93/10 خواهد بود. لذا آموزش دهندگان باید نسبت به آمادگی سوادآموزان کلاس خود اقدام و در زمان برگزاری مسابقه موضوع درس انشاء را به مسابقه اختصاص و سوادآموزان را در فرآیند مسابقه شرکت دهند.

پس از اجرای مسابقه انشا نویسی شهرستان ها و مناطق بهترین اوراق انشاء را استخراج و به معاونت سوادآموزی اداره کل ارسال نمایند.

معاونت سوادآموزی نیز پس از دریافت اوراق انشاء برتر، بررسی لازم را انجام و حداکثر ده مورد از بهترین ها را تا تاریخ 15/11/93 به سازمان ارسال نمایند.تاریخ : 1393/09/16 | 03:26 ب.ظ | نویسنده : حسن رضا ترابی | نظرات

امام خمینی


گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی