تبلیغات
♣♣♣ سوادآموزان گرامی:خداراشکرمی کنیم که شماباخواندن ونوشتن و روخوانی قرآن کریم آشناشدید.ازحضورشمادربرنامه ی سوادآموزی تشکّرمی کنیم وامیدواریم که این حضور ادامه داشته باشد وسوادآموزی را ادامه دهیم تابه طورکامل بتوانیم بخوانیم،بنویسیم وقرآن رابه عنوان یک مسلمان روان بخوانیم ♣♣♣ گسترش فرهنگ سوادآموزی - مسابقه عکس سوادآموزی بوشهر:
به منظور توسعه و ترویج فرهنگ سوادآموزی ، جلب توجه افکار عمومی و مشارکت جامعه ی هنری ، مسابقه عکس سوادآموزی ، در سطح استان بوشهر برگزار می شود.

اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛ معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت : به منظور توسعه و ترویج فرهنگ سوادآموزی ، جلب توجه افکار عمومی و مشارکت جامعه ی هنری ، مسابقه عکس سوادآموزی در سطح استان بوشهر برگزار می شود.

 غلامرضا دانش فر گفت : این مسابقه در دو بخش عکاسی روایی و مستند و عکاسی خلاقانه و در دو بخش مجزای حرفه ای و دانش آموزی برگزار می شود و آخرین مهلت شرکت در جشنواره 27 آذر ماه می باشد .

 وی افزود : شرکت کنندگان در این جشنواره می توانند حداکثر 3 قطعه عکس را به صورت پستی و یا از طریق سایت اداره ی کل آموزش و پرورش ارسال کنند.

 دانش فر توضیح داد : در بخش روایی و مستند این جشنواره تصاویری مد نظر است که به موضوع سوادآموزی و آموزش سواد برای همه می پردازد و در بخش عکاسی خلاقه نیز تصاویری مد نظر است که به شکل انتزاعی به موضوع سواد و سوادآموزی و اثرات آن در فرهنگ جامعه می پردازد .

 وی در پایان خاطر نشان کرد : موضوعات مسابقه شامل : تأثیر سواد در توسعه ی جامعه ، نقش سوادآموزی در توسعه ی فرهنگی جامعه ، نقش مشارکت معلمان و مدیران و دانش آموزان و تشکل های مردم نهاد در فعالیتهای سوادآموزی می باشد و حضور تمامی عکاسان آماتور و حرفه ای و دانش آموزان در این مسابقه آزاد می باشد .


علاقه مندان آثار خود را به آدرس:

بوشهر خیابان رئیسعلی دلواری ساختمان شماره 2 اداره کل آموزش و پرورش، معاونت سوادآموزی

و یا از طریق پست الکترونیکی به نشانی bunehzat @gmail.com ارسال کنند.
تاریخ : 1393/09/11 | 09:36 ق.ظ | نویسنده : حسن رضا ترابی | نظرات

امام خمینی


گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی