تبلیغات
♣♣♣ سوادآموزان گرامی:خداراشکرمی کنیم که شماباخواندن ونوشتن و روخوانی قرآن کریم آشناشدید.ازحضورشمادربرنامه ی سوادآموزی تشکّرمی کنیم وامیدواریم که این حضور ادامه داشته باشد وسوادآموزی را ادامه دهیم تابه طورکامل بتوانیم بخوانیم،بنویسیم وقرآن رابه عنوان یک مسلمان روان بخوانیم ♣♣♣ گسترش فرهنگ سوادآموزی - عزم ملی دراستان خراسان جنوبی
 گستردن سفره تعلیم و تربیت برای هر ایرانی در همه نقاط استان برای همه مسئولین استانی اعم از استاندار و نماینده ولی فقیه و مدیران کل استان یک وظیفه شرعی و اجتماعی است .

برای ریشه کنی بیسوادی در استان خراسان جنوبی،عزم ملی وجود دارد ؛ چراکه استاندار محترم در شورای آموزش و پرورش همه دستگاه ها را ملزم به همراهی با آموزش و پرورش کرده اند تا این لکه ننگین بیسوادی از دامن نظام مقدس جمهوری اسلامی پاک شود .

 شناسائی تارکین تحصیل و استفاده از تمامی امکانات و پتانسیل های موجود برای جذب فرزندان این مرز و بوم به کلاس های درس برای ما حرکتی مهم به شمار می رود .

 اداره کل آموزش و پرورش با همکاری معاونت برنامه ریزی استانداری و اداره کل ثبت احوال استان کاری های خوبی انجام داده اند و در راه جذب پیش دبستانی موفقیت بسیارزیادی بدست آورده ایم .

 سازمانهای جهانی 25 سال قبل ریشه کنی بیسوادی را هدف مسیر حرکتی خود قرار گرفته اند در حالی که امام خمینی (ره) بیش از 35 سال قبل این راه را برای ملت ایران ترسیم نموده و تاکید فرموده اند .

 ریشه کنی بیسوادی در استان نیازمند یک عزم ملی و همکاری و هم گرائی و هم افزائی است که الحمد الله ای عزم ملی وجود دارد و ما امیدواریم که بزودی شاهد به ثمر رسیدن این فعالیت ها باشیم .

 از عوامل کلیه ادارات اعم ازمعاونت برنامه ریزی استانداری ، ثبت احوال ، بهزیستی ، کمیته امداد ، بهداشت درمان ، صدا و سیمای استان ، شورای اسلامی استان ، دادگستری و جمعیت هلال احمرتشکرمی کنیم .

 موفقیتها را ؛ مدیون تلاشهای همه جانبه مسئولین استانی و به ویژه شخص استاندار که جلوه ایی از نماد تلاش در راه ریشه کنی بیسوادی است می دانیم.

طبق هماهنگی که با اداره کل ثبت احوال استان داریم؛ تمامی اطلاعات نو آموزان که باید در کلاسهای پیش دبستانی حضور داشته باشند را داریم و در صدد پوشش تحصیلی 100 % هستیم .


تاریخ : 1393/09/6 | 11:38 ق.ظ | نویسنده : حسن رضا ترابی | نظرات

امام خمینی


گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی