تبلیغات
♣♣♣ سوادآموزان گرامی:خداراشکرمی کنیم که شماباخواندن ونوشتن و روخوانی قرآن کریم آشناشدید.ازحضورشمادربرنامه ی سوادآموزی تشکّرمی کنیم وامیدواریم که این حضور ادامه داشته باشد وسوادآموزی را ادامه دهیم تابه طورکامل بتوانیم بخوانیم،بنویسیم وقرآن رابه عنوان یک مسلمان روان بخوانیم ♣♣♣ گسترش فرهنگ سوادآموزی - نهضتی باعزم ملی واراده جمعی:
پس از تاسیس سازمان نهضت سواد آموزی جهادی همگانی صورت گرفت تا هر چه زودتر معضل بیسوادی را در جای جای کشور عزیزمان ریشه کن شود.

 این سازمان پر افتخار توانسته است باعزم ملی واراده جمعی، بر بی‌سوادی غلبه کرده و مردم متمدن و سلحشور را از بند بی‌سوادی برهاند و نور علم و دانایی را بر قلب هایشان بتاباند تا با آگاهی بیشتر و کسب مهارت های لازم در عصر رایانه و اتم سربلند و موفق زندگی کنند.

 در نگاه امام خمینی و مقام معظم رهبری، باسواد شدن؛ ضامن استقلال فرهنگی، رشد و شکوفایی و تولیت یافتن استعدادها و توانایی‌های فردی و اجتماعی و همچنین زمینه‌ عدالت اجتماعی و فرهنگی است که این عوامل به نوبه خود تسهیل‌کننده معیشت، رفع فقر و محرومیت و تحقق آزادی‌های مبانی با شکل‌گیری جامعه یادگیرنده و تحقق یادگیری مادام‌العمر است.

 از زمان تشکیل این نهاد، هزاران نفر عاشقانه در جهت توسعه امر سواد آموزی در راه اعتلای فرهنگ کشور تلاش و کوشش نموده‌اند و علی رغم همه کمبودها سواد و آگاهی‌ها را به محروم ترین و دور دست ترین نقاط کشور برده‌اند ثمره تلاش آنان موفقیت‌هایی است که در سطح ملی و حتی بین المللی امروز شاهد آن هستیم.

در اسناد و توافقات بین‌المللی نیز سوادآموزی از اصلی‌ترین حقوق شناخته شده انسانی است و مهم‌ترین عامل یادگیری جامع، فراگیر، مداوم و مادام‌العمر برای همه بزرگسالان قلمداد شده و تلاش موثری برای ایجاد اجماع جهانی در تحقق اهداف هزاره و آموزش برای همه صورت گرفته است.


تاریخ : 1393/08/30 | 10:47 ب.ظ | نویسنده : حسن رضا ترابی | نظرات

امام خمینی


گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی

گسترش فرهنگ سوادآموزی